HOTLINE: BRNO +420 724 611 595    |    PRAHA +420 702 167 880    |    OSTRAVA +420 702 167 881

Služby

Realizace, outsourcing a správa IT

Součástí IT služeb Com Group je:

Základem našich služeb je detailní zpracování vašich požadavků na IT a stavu současné IT infrastruktury. Analýzu poskytujeme našim zákazníkům zcela zdarma.

Na základě těchto dat vám poskytneme odbornou analýzu a návrhy možných zlepšení. Poradíme vám, jak optimalizovat chod stávající infrastruktury a jak ji dále rozvíjet.

Spravujeme IT techniku jak menším firmám do deseti uživatelů, tak i velkým společnostem se stovkami stanic. Přebereme veškerou zodpovědnost za funkčnost vaší sítě. Většinu zásahů provádíme bezprostředně pomocí vzdálené plochy, pro komunikaci s techniky používáme efektivní Helpdesk.

Každý klient má k dispozici vlastního technického specialistu, který dokonale zná vaše požadavky. Zcela nahradíme vaše současné drahé IT oddělení. Zákazníkům garantujeme cenu bez ohledu na počet zásahů.

Navrhneme a nainstalujeme antivirový software na míru vaší počítačové síti a požadavkům. Pravidelně provádíme jeho aktualizaci a spolu s novými riziky a hrozbami dbáme o neustálý rozvoj ochrany systému.

Jsme partnery všech předních dodavatelů antivirových řešení - ESET, AVG a další.

Servery i počítačové stanice nepřetržitě monitorujeme pomocí moderních dohledových nástrojů. Používáme vlastní dohledový nástroj nebo i sofistikovanější zálohovací software jako Symantec a další. V případě výpadku nebo jakéhokoli problému neprodleně provádíme potřebné úkony za cílem okamžitého obnovení funkčnosti.

Tyto zásahy probíhají nejčastěji formou vzdálené správy, což zároveň snižuje vaše náklady. Samozřejmostí jsou pravidelné zálohy vašich dat.

Zajišťujeme kompletní instalaci i pronájem jak virtuálních (architektura odpovídá cloudu nejvyšší úrovně), tak i dedikovaných serverů a datových úložišť. Naše servery jsou umístěny na páteřní síti a o jejich provoz se stará zkušený tým profesionálů.

Značnou výhodou pronájmu serveru je skutečnost, že vás nezatíží náklady na pořizování hardware. V případě nárůstu nároků na výkon či diskový prostor se postaráme o upgrade nebo přesun na výkonnější jednotku.

Proč zvolit COM Group a.s.

1

Garance krátkého reakčního času - max 2 hodiny

2

Profesionální služby za rozumnou cenu

3

Nonstop podpora 24/7 včetně Helpdesku

4

Působíme v Praze, Brně a Ostravě

5

Osobní a přátelský „NON IT“ přístup

Reference

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti