HOTLINE: BRNO +420 724 611 595    |    PRAHA +420 702 167 880    |    OSTRAVA +420 702 167 881
Photo

Propracované zabezpečení děláme už 15 let

Přesně tak dlouho se pohybujeme v oboru, který se neustále rozvíjí a nabízí nové možnosti. Za tuto dobu jsme nasbírali cenné zkušenosti s ochranou majetku, kterou jsme vyladili do nejmenších detailů. Dokážeme zabezpečit malé firemní objekty, ale i komplexy budov o stovkách kamer.

Správným rozvržením kamer pokryjeme každý kus vašeho areálu, abyste měli svůj majetek pod kontrolou. Umíme kvalitně monitorovat osoby i za špatných světelných podmínek a postaráme se o nepřetržitou podporu a bezvýpadkový provoz.

Co nabízíme?

Spolehlivé zabezpečení

Monitorování budovy je účinné pouze tehdy, pokud pokrývá všechna důležitá místa a funguje nepřetržitě. Kamerové systémy dodáváme od malých instalací až po ochranu velkých prostor a areálů.

Nejmodernější řešení

Sledujeme trendy v oblasti zabezpečení a dodáme vám vždy to nejlepší řešení podle vašich potřeb. Kamery s vysokým rozlišením rozeznají poznávací značku vozidla nebo tvář osoby, která neoprávněně vnikla na pozemek.

Vstřícný přístup a pružné jednání

Zapomeňte na nepříjemné vystupování techniků. S námi získáte řešení podle vašich představ realizované v krátkém čase po objednání.

Monitoring za špatných světelných podmínek

Dokážeme sledovat osoby i v noci. Naše kamery disponují infračerveným přisvícením, které umí kvalitně osvětlit postavu v místech bez světelného zdroje.

Rychlou zákaznickou podporu

Nezabezpečený objekt je otevřená pokladnice. Proto nečekáme a jednáme. Výpadky systému a opravy nefunkční techniky řešíme okamžitě.

Vyberte si jedno z mnoha řešení!

Photo

IP kamery

Nabízíme ověřenou značku kamer Hikvision od celosvětové špičky v oboru. Můžete si vybrat malé vnitřní kamery, venkovní kamery s velkým dosvitem nebo motorizované polohovací kamery s několika objektivy. Obraz je posílán v přímém přenosu na počítač nebo mobilní zařízení. Infračervené přisvícení umožňuje noční monitoring až do vzdálenosti 25 metrů od kamery.

Photo

Kamerové systémy

Hikvision Síťová nahrávací technika bez složitého instalování a nastavování. Aplikace pro správu a sledování záznamu funguje na počítači i mobilních zařízení. Systém funguje pouze s kamerami Hikvision.

Synology Ideální pro instalace do 40 kamer. Systém podporuje všechny kamery napříč značkami. Aplikace pro správu a sledování záznamu funguje na počítači i mobilních zařízení.

Ateas Kamerový systém vhodný pro velké firmy. Dokáže zpracovat záznam z více než 100 kamer. Umožňuje spojovat několik kamerových serverů na různých místech do jednoho. Podporuje kamery všech typů a značek.

Photo

Zabezpečovací systémy

Chraňte svůj cenný majetek v kancelářích, průmyslových výrobnách nebo ve skladech. S elektronickým zabezpečovacím systémem Jablotron budou vaše věci v bezpečí. Jakýkoliv objekt zabezpečíme a napojíme na centrální pult ochrany, na který bude dohlížet bezpečnostní centrum. 

Jablotron je špičkový český alarm, který se jednoduše ovládá a lze dálkově řídit přes mobilní či webovou aplikaci. Montáž zajišťují certifikování technici, které pravidelně školíme. Stav zabezpečení nepřetržitě sledujeme. 

Zloději nebudou mít šanci!

Kontaktujte nás

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Zobrazit podrobnosti